Image
  • Home
  • Bez kategorii
  • Dlaczego stworzyłam 16 CHECKLIST DO DRUKU DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY??

Dlaczego stworzyłam 16 CHECKLIST DO DRUKU DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY??

Przyjście na świat nowego człowieka to wielkie wydarzenie w życiu każdej kobiety! Tak było i u mnie!

Z jednej strony euforia, radość, a z drugiej oczywiście strach przed nieznanym, ale i brak informacji, wiedzy. Szukałam, czytałam, dowiadywałam się…

Pamiętam jak robiłam też listy – takie jak poniżej – aby w tym wszystkim choć trochę czuć kontrolę i pewność siebie.


Na co dzień jestem MAMĄ, która kocha, gdy otacza ją piękno i sztuka!

Moją misją jest wzbogacać Wasz dom (zwłaszcza pokoje dzieci) odrobiną tego piękna i sztuki. Dlatego tworzę i z powodzeniem sprzedaje autorskie plakaty oraz metryczki do dziecięcych pokoi.

Ale chciałabym pójść o krok dalej i połączyć również mój ilustratorski TALENT wraz z doświadczeniem MAMY – stąd pomysł na mój pierwszy produkt elektroniczny CHECKLISTY, czyli absolutny niezbędnik DLA MAM I KOBIET W CIĄŻY!

Mam nadzieję, że pomoże on nie tylko Twojemu dziecku, ale zwłaszcza Tobie droga (przyszła) mamo – bo przecież Ty też jesteś ważna!


DLACZEGO STWORZYŁAM WŁAŚNIE TAKI PRODUKT?

Gdy 4 lata temu sama szykowałam się do przyjścia na świat mojego synka – nie wiedziałam nic! Co mam spakować do szpitala? Co kupić do jego pielęgnacji? A co do apteczki? No dobra, wiedziałam jedynie, że to co mi się przyda na 100% to pampersy 😛 A że przyda mi się termometr bezdotykowy czy aspirator do noska?

Tu mówię akurat o podstawach podstaw, ale tych rzeczy jest naprawdę sporo, niektóre nie przyszły by Ci nawet do głowy. I nie jest to nic dziwnego – jeżeli po raz pierwszy masz zostać lub jesteś mamą jednego małego brzdąca.

A jeśli będziesz/masz na pokładzie ich więcej – może i jesteś bardziej doświadczona – ale myślę, że tym bardziej potrzebujesz jeszcze lepszej organizacji. A te listy Ci w tym pomogą!

Oczywiście jedne rzeczy są bardziej przydatne, drugie mniej. To czy kupisz to tej marki czy innej, i ile sztuk – to już zależy tylko od Ciebie. Tak samo jak ja – sama musisz zdecydować ile sztuk kupisz/spakujesz skarpetek, i czy dana rzecz będzie Ci potrzebna. No i najważniejsze to to, ile w ogóle masz funduszy na koncie.

Czas biegł dalej, a ja dalej nie wiedziałam co spakować na podróż, co kupić do rozszerzania diety czy co będzie potrzebne nam na start do przedszkola. Założyłam również w między czasie własną firmę – tworzę ilustracje – i po drodze zrozumiałam, że chcę dać od siebie jeszcze coś więcej. Chcę inspirować, ale i pomagać! Wiem, że ten produkt pomoże Tobie i nie jednej mamie. Mnie by pomógł. I stąd właśnie ten pomysł 😉

Już jutro o 10:00! Premiera tego ebooka/checklist do druku dla mam w sklepie www.littlechums.pl! ❤️🎉🎉🎉🎉

Masz ostatni moment – dziś – aby zapisać się na Listę Zainteresowanych i zgarnąć specjalny rabat oraz przepremierowy dostęp do tego produktu!

PODZIEL SIĘ POSTEM

Darmowa dostawa do paczkomatu od 200 zł 🚛