Zapraszamy Cię na Przygodę z Kreatywnością i Dziecięcą Magią!

Witaj w świecie, gdzie sztuka spotyka dziecięcą radość, a wyjątkowe chwile zapisywane są na pięknych plakatach i metryczkach.

Jesteśmy sklepem, który powstał z pasji do sztuki, miłości do piękna i fascynacji dziecięcym światem. Poznaj historię założycielki naszego sklepu – ilustratorki, mamy, i marzycielki.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy małą, rodzinną firmą prowadzoną przez mamę, czyli prze ze mnie Paulinę 😉 Od zawsze kochałam tworzyć i malować. Kiedy urodził mi się synek, zrodził się również pomysł na stworzenie czegoś wyjątkowego – miejsca, gdzie sztuka spotka się z codziennymi radościami rodzicielstwa. Tak powstał ten sklep, w którym znajdziesz nie tylko piękne plakaty i metryczki, ale także wiele innych niezwykłych produktów.

Co oferujemy?
Oprócz plakatów i metryczek, nasz sklep to także przestrzeń, w której możesz odkryć wyjątkowe kartki okolicznościowe, urocze ubranka, zestawy prezentowe dla najmłodszych, a także możliwość zamówienia indywidualnych metryczek i portretów wykonanych na podstawie zdjęć.

Prezent dla noworodka - plakat z ramką, skarpetki, grzechotka, zawieszka do smoczka, kartka


Miłość do Sztuki i Dziecięcej Radości✍️🥰

Nasz sklep to nie tylko miejsce, gdzie sprzedajemy produkty. To nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie czegoś, co może przynieść radość i piękno do codziennego życia. Każdy plakat, metryczka czy portret, który opuszcza nasze atelier, niesie ze sobą kawałek naszej miłości do sztuki i dziecięcej magii.

Indywidualność na Pierwszym Miejscu

Jesteśmy dumni z tego, że możemy tworzyć coś wyjątkowego dla każdego z Was. Dlatego oferujemy możliwość zamówienia indywidualnych projektów – metryczek dostosowanych do Twoich potrzeb oraz portretów, które zatrzymują piękne chwile na zawsze. Skontaktuj się z nami, podziel się swoją wizją, a my z przyjemnością stworzymy coś specjalnie dla Ciebie.


Dołącz do Naszej Rodzinki

Zapraszamy do świata, gdzie każdy detal ma znaczenie, a sztuka i radość dzieciństwa są najważniejsze. Dołącz do naszej rodzinki Little Chums i pozwól nam sprawić, że Wasze wnętrza staną się jeszcze piękniejsze, a wspomnienia z dzieciństwa będą jeszcze bardziej magiczne.

Dziękuję za to, że jesteś z nami!

Z miłością,
Paulina z Little ChumsURLOP w dniach 28.05 - 02.06! Zamówienia złożone od 28.05 zostaną wysłane po urlopie tj. od 03.06! Z okazji wydłużonego czasu realizacji mamy dla Was rabat na metryczki ze wzorów i plakaty: -15% z kodem: DZIECKO 👶