JUŻ DOSTĘPNA!! KOLEKCJA UBRANEK DLA DZIECI SUMMER CHUMS!LISTA ZAINTERESOWANYCH KOLEKCJĄ UBRANEK DLA DZIECI

Zapisz się na listę i dołącz do grona osób, które mają dostęp do nowych kolekcji jeszcze przed premierą oraz specjalnych zniżek!

 CHCESZ ZADBAĆ O TO, ABY TWOJE DZIECKO BYŁO UBRANE BEZPIECZNIE, WYGODNIE I MODNIE, A ZARAZEM WYRÓŻNIAŁO SIĘ Z TŁUMU?

Masz problem ze znalezieniem fajnych letnich ubranek w sieciówce, bo wszystko jest na jedno kopyto? Masz dość tracenia czasu na chodzenie i szukanie?

Jeśli tak – jesteś w najlepszym miejscu! Kolekcja SUMMER CHUMS powstała specjalnie dla nas rodziców, którzy szukają dla dziecka ubranek unikatowych, stylowych oraz z wysoką jakością.
CZYM NASZA MARKA Z UBRANKAMI SIĘ WYRÓŻNIA?

 

WYSOKA JAKOŚĆ!

Nasze ubranka szyte są z delikatnych i naturalnych materiałów – z bawełny organicznej. Materiały, ale co ważne należy tu podkreślić – i nadruk są wolne od substancji szkodliwych, z certyfikatem GOTS i OEKO-TEX! Dzięki temu całkowicie bezpieczne i wygodne. Bawełna ta pozwala skórze oddychać w gorące lato i nie wywołuje nieprzyjemnych podrażnień.

 

NIEPOWTARZALNE I UNIKATOWE WZORY

Wzory, z których są szyte nasza odzież są jedyne w swoim rodzaju i nie znajdziecie ich nigdzie więcej. Kompletując garderobę w sieciówce jest duża szansa, że produkty te będzie  mieć wiele dzieci i chociaż to nie przeszkadza to fajnie jest mieć coś nietuzinkowego i innego niż wszyscy. Postawiliśmy w naszej marce na proste kroje, ale piękne wyróżniające się wzory.

 

LIMITOWANA ILOŚĆ I TWORZONE W POLSCE

100% produkcji wykonujemy w Polsce, z polskich materiałów. Produkujemy bardzo limitowane ilości ubranek, co oznacza, że wraz z wysoką jakością i autorskimi wzorami nasze produkty są unikatowe!


 

KIM JESTEM?

Ilustratorką, graficzką, właścicielką tego wyjątkowego miejsca/sklepu dla dzieci i dla nas rodziców, oraz MAMĄ, która co dzień rano zastanawia się w co ubrać synka.

Wierzę, że można wzbogacić dzieci jeszcze bardziej w pełne życia i uśmiechu twarze – dzięki WYGODNYM, BEZPIECZNYM I RADOSNYM CIUCHOM. 

Dlatego stworzyłam te ubranka dla Nas rodziców, którzy mają problem ze znalezieniem takiej odzieży w sieciówkach. Jestem przekonana, że dzięki tym ubraniom nasze dzieci będą wyglądać po prostu – ŚWIETNIE!
Paulina

 

WYGODNE I KOMFORTOWE UBRANKO TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO!

Postaw na stylizacje stworzone z ubrań wykonanych z miękkich i oddychających materiałów, które zapewnią maluchowi swobodę podczas ekscytującej zabawy w gronie rówieśników.

Odzież dla dzieci, którą tworzymy i szyjemy dla naszych pociech, musi nie tylko pięknie wyglądać, ale przede wszystkim być dla nich wygodna i komfortowa. Zależy nam zwłaszcza na tym, aby nie krępowały one ruchów i nie ograniczały naszych maluszków w codziennej, beztroskiej zabawie.

Nie ma przecież nic piękniejszego, niż roześmiane, radosne dziecko, które bez żadnych przeszkód odkrywa świat! Mamy nadzieję, że właśnie dzięki tym ubrankom wzbogacimy jeszcze bardziej ich świat 😉

 Darmowa dostawa do paczkomatu od 200 zł 🚛